preloder

by Atwins tendencijos 2021

2021.05.30 / Vilnius
Litexpo Laisvės pr. 5, Vilnius / Tendencijos 2021 / Kaina: 75 eur

PROGRAMA

byAtwins tendencijų seminaras [pro]  2021

/ moteriški ir vyriški kirpimai

/ aktualių kirpimų formų parinkimas ir pritaikymas

/ dažymų tendencijos ir technikos

/ įvaizdiniai modeliai ir

/ nuoseklios demonstracijos scenoje

Tendencijos
Pradžia: 10:30 val.
Vietos salėje rezervuojamos perkant bilietą

LEKTORIAI

Anatolijus Pajanok

Kirpėjas, stilistas, technologas, Atwins akademijos įkūrėjas ir dėstytojas, profesionalas. Jo smulkmeniškumas ir ypatingas domėjimasis technologijomis kirpime, produktų sudėtimis, įrankiais – užaugino #byAtwins guru. Į jį galima kreiptis bene visais profesiniais klausimais ir gauti išsamų atsakymą su žemiškais pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo. Anatolijus klientus ar seminaro dalyvius paperka ne tik savo aukščiausia meistryste, ypatingu dėmesiu smulkmenoms, bet ir asmenine charizma.

Andrius Mašauskas

Stilistas – vienas labiausiai patyrusių profesionalų, Atwins akademijos įkūrėjas, kirpėjo karjerą pradėjęs nuo begalės konkursų ir technologo darbo. Visuomet reiklus sau ir nuolat ieškantis būdų nesustoti tobulėti. Jo analitinis mąstymas ir tendencijoms jautri uoslė, akyla jų analizė ir puikus pritaikymas saloniniuose darbuose, išugdė įkvepiantį #byAtwins kūrybininką ir profesionalų lektorių, mokantį visas žinias puikia “išversti į kirpėjų kalbą” ir pritaikyti kasdieniuose saloniniuose darbuose. Dėl to Andrių ir Atwins’ų seminarus myli mokiniai ir bendraminčiai.

TENDENCIJOS 2021 & DARBAS SALONE

Tendencijos. Jas sekame, vertiname, jomis įsikvepiame ir, svarbiausia,  adaptuojame kasdieniame darbe salone, nes bet kurio sezono esmė – kiekvieno meistro gebėjimas ne klientą pritempti prie mados, bet naujas tendencijas adaptuoti konkrečiam žmogui.

Tendencijos, tai įkvėpimas kasdieniam darbui salone. Svarbu ne tik domėtis ir žinoti, aktualias sezono naujienas, kirpimų formas, dažymus, šukavimo galimybes, bet ir gebėti pritaikyti jas klientui, kad jos būtų ne tik efektingos, bet ir patogios.

Todėl Atwins filosofija visų pirma yra „tai, kas tinka žmogui“, tad pavasario seminare visos 2021 sezono naujienos pristatomos per šią prizmę, o tendencijos paklūsta šiam pamatiniam principui.

 

REGISTRACIJA

Informacija ir registracija:
Skirmantė 8612 20556