preloder

kirpimo pagrindai [pro] / 2 DALIS: GRADACIJA

3 dienos teorija + detali praktika / Kaina: 1 400 eur
K. Donelaičio g. 62, Kaunas

PROGRAMA

 • Temai skiriamos 3 dienų paskaitos ir praktika
 • Pirmos dalies / Linija – teorijos apžvalga
 • Vizualus 2D suvokimas: siluetas jo kilmė
 • Kirpimo stilistika ir neverbalinė kalba
 • Gradacija kirpime – vizualus suvokimas
 • Teisingas gradacijos parinkimas
 • Išlengvinimas arba masės kūrimas
 • Galvos morfologijos įtaka kirpimui
 • Kirpimo technika Gradacija
 • 3 baziniai kirpimai:
 • Gradacija kvadratas, Gradacija trikampis, Gradacija apskritimas
Vizualus suvokimas
Gradacija ir morfologija
Nuosekli praktika

LEKTORIAI

Anatolijus Pajanok

Kirpėjas, stilistas, technologas, Atwins akademijos įkūrėjas ir dėstytojas, profesionalas. Jo smulkmeniškumas ir ypatingas domėjimasis technologijomis kirpime, produktų sudėtimis, įrankiais – užaugino #byAtwins guru. Į jį galima kreiptis bene visais profesiniais klausimais ir gauti išsamų atsakymą su žemiškais pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo. Anatolijus klientus ar seminaro dalyvius paperka ne tik savo aukščiausia meistryste, ypatingu dėmesiu smulkmenoms, bet ir asmenine charizma.

Alvita Vespenderytė

Kirpėja stilistė, evo & Nook technologė, išauginta #byAtwins lektorė – tapusi #byAtwins: jauniausia, veržliausia ir įkvepianti komandos narė, kurios kelias į plaukų stilistikos aukštumas ir technologinių žinių gilumas primena lėktuvo pakilimo taką: greitai, veržliai, tiksliai ir galingai. Alvita, savo profesinį gyvenimą dėliojanti pagal formulę 5+95 – kur 5 proc. tenka talentui, o visa kita – daug atkaklaus, bet mėgstamo ir mylimo darbo.


Deprecated: wp_make_content_images_responsive yra nebenaudojama nuo 5.5.0 versijos! Geriau naudokite wp_filter_content_tags(). in /home/ettc/domains/atwins.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

MOKSLAI, SUTEIKIANTYS PASITIKĖJIMO IR LAISVĖS

Atwins akademijos tikslas – perteikti teorinę ir praktinę informaciją taip, kad besimokantieji ją suvoktų ir įsisavintų.

Didelis dėmesys skiriamas praktinei technikos daliai, kad kasdienį darbą salone palengvintų teisingi įpročiai ir suvokimas, kas, kaip ir kodėl daroma.

Kursas aktualus tiek patirties turintiems profesionalams, tiek žirklių rankose nelaikiusiems žmonėms.

 

 

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

„Šie kursai mane išmokė ne tik pristabdyti save, susikaupti, neskubėti, bet ir – pagaliau! – iki galo pabaigti darbą.“

Jurgita

„Po šių kursų mano darbuose atsirado švara, pajutau skyrimų svarbą, išmokau lengvai ir greitai nukirpti liniją. Vizualiai matau ir suvokiu formą, fenuodama kuriu plokštumas. Ir rezultatai – pritrenkiami! O svarbiausia: pokyčius pastebi ir vertina mano klientai“.

Justina

„Esu pradedanti meistrė. Tai, kad baigusi Atwins akademiją jau galiu kirpti pirmuosius kirpimus, man yra kažkas nepaprasto. Galiu pasakyti, kad išmokau ne tik kirpti, bet ir kitaip gyventi: be skubėjimo, bet užtikrintai.“

Gerda

REGISTRACIJA

Informacija ir registracija:
Skirmantė 8612 20556

Informacija ir registracija:
Ignas 8600 55466