preloder

kirpimo pagrindai [pro] / / 4 DALIS: MODERNUS SALONAS

2022.06.10 – 06.12 / Kaunas
3 dienos teorija + detali praktika / Kaina: 1 200 Eur
BLC, Donelaičio g. 62, Kaunas

PROGRAMA

  • Temai skiriamos 3 dienų paskaitos ir praktika
  • Pagrindinių kirpimo formų ir bazinių kirpimų technikų pagrindų apžvalga
  • Neverbalinės kalbos, veido formų ir morfologijos įtaka individualiam kirpimo parinkimui
  • Kirpimo proporcijų parinkimas ir pritaikymas
  • Kirpimo formų ir technikų kombinacijos moderniuose saloniniuose kirpimuos
  • Kirpimo zonos, skyrimų ir pokirpimio įtaka formai
  • Tekstūros, masės ir verpetų įtaka kirpimo parinkimui
  • Kirpimo parinkimas individualiam klientui
  • 3 Saloniniai kirpimai: technikos atidirbimas ant lėlių galvų
Technikų kombinacijos saloniniuose kirpimuose
Kirpimo parinkimas individualiam klientui
Praktika su gyvais modeliais

LEKTORIAI

Anatolijus Pajanok

Kirpėjas, stilistas, technologas, Atwins akademijos įkūrėjas ir dėstytojas, profesionalas. Jo smulkmeniškumas ir ypatingas domėjimasis technologijomis kirpime, produktų sudėtimis, įrankiais – užaugino #byAtwins guru. Į jį galima kreiptis bene visais profesiniais klausimais ir gauti išsamų atsakymą su žemiškais pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo. Anatolijus klientus ar seminaro dalyvius paperka ne tik savo aukščiausia meistryste, ypatingu dėmesiu smulkmenoms, bet ir asmenine charizma.

Andrius Mašauskas

Stilistas – vienas labiausiai patyrusių profesionalų, Atwins akademijos įkūrėjas, kirpėjo karjerą pradėjęs nuo begalės konkursų ir technologo darbo. Visuomet reiklus sau ir nuolat ieškantis būdų nesustoti tobulėti. Jo analitinis mąstymas ir tendencijoms jautri uoslė, akyla jų analizė ir puikus pritaikymas saloniniuose darbuose, išugdė įkvepiantį #byAtwins kūrybininką ir profesionalų lektorių, mokantį visas žinias puikia “išversti į kirpėjų kalbą” ir pritaikyti kasdieniuose saloniniuose darbuose. Dėl to Andrių ir Atwins’ų seminarus myli mokiniai ir bendraminčiai.

Alvita Vespenderytė

Kirpėja stilistė, evo & Nook technologė, išauginta #byAtwins lektorė – tapusi #byAtwins: jauniausia, veržliausia ir įkvepianti komandos narė, kurios kelias į plaukų stilistikos aukštumas ir technologinių žinių gilumas primena lėktuvo pakilimo taką: greitai, veržliai, tiksliai ir galingai. Alvita, savo profesinį gyvenimą dėliojanti pagal formulę 5+95 – kur 5 proc. tenka talentui, o visa kita – daug atkaklaus, bet mėgstamo ir mylimo darbo.

MOKSLAI, SUTEIKIANTYS PASITIKĖJIMO IR LAISVĖS

Šiandien „geras kirpimas“ reiškia ne tik puikiai techniškai atliktą darbą, bet ir konkrečiam žmogui tinkamai parinktą formą, o tai galima padaryti tik atsižvelgus į veido morfologiją, kūno sudėjimą ir gyvenimo būdą.
Modernių saloninių kirpimų kursas suteikia žinių, kaip profesionaliai ir kūrybiškai parinkti bei pritaikyti ne kripimų „paruoštukus“, bet individualius kirpimus.

 

 

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

„Šie kursai mane išmokė ne tik pristabdyti save, susikaupti, neskubėti, bet ir – pagaliau! – iki galo pabaigti darbą.“

Jurgita

„Žinojau, kad bus stipru – bet kad bus TAIP stipru, neįsivaizdavau. Svarbiausia, kad lektoriai sugeba įtraukti į mokslus: net teorija be galo įdomi, todėl informaciją tiesiog ryte rijau!“

Joana

„Esu baigusi visai kitokią kirpimo mokyklą, todėl galiu drąsiai sakyti, kad tik Atwins man suteikė tai, ko iki šiol taip trūko – išgirdau, ko man niekada nesakė ir turbūt nesugebėtų pasakyti kituose kursuose ir kitose mokyklose.“

Julija

REGISTRACIJA

Informacija ir registracija:
Ignas 8600 55466