preloder

kirpimo pagrindai [pro] / / 5 DALIS: VYRIŠKI KIRPIMAI

2022.05.23 / Kaunas
1 dienos teorija + detali praktika / Kaina: 400 Eur
DOKAS, Jonavos g. 7, Kaunas

PROGRAMA

  • Paskaita + detali praktika
  • Kirpimo technikos ir stilistika
  • Pagrindinės vyriškų kirpimų formos
  • Technikos vyriškame kirpime: linija, gradacija, sluoksniškumas
  • Tušavimas ir pokirpimis
  • Džiovinimas, kontūras, siluetas
  • Vyriškų kirpimų stiliai ir teisingas jų parinkimas klientui
  • Madingos detalės ir kirpimo užbaigimas – siluetas ir kontūras
  • Detali praktika žingsnis po žingsnio
  • Formavimas
Pagrindinės vyriškų kirpimų formos ir stiliai
Technikos vyriškame kirpime
Detali praktika žingsnis po žingsnio

LEKTORIAI

Andrius Mašauskas

Stilistas – vienas labiausiai patyrusių profesionalų, Atwins akademijos įkūrėjas, kirpėjo karjerą pradėjęs nuo begalės konkursų ir technologo darbo. Visuomet reiklus sau ir nuolat ieškantis būdų nesustoti tobulėti. Jo analitinis mąstymas ir tendencijoms jautri uoslė, akyla jų analizė ir puikus pritaikymas saloniniuose darbuose, išugdė įkvepiantį #byAtwins kūrybininką ir profesionalų lektorių, mokantį visas žinias puikia “išversti į kirpėjų kalbą” ir pritaikyti kasdieniuose saloniniuose darbuose. Dėl to Andrių ir Atwins’ų seminarus myli mokiniai ir bendraminčiai.

Anatolijus Pajanok

Kirpėjas, stilistas, technologas, Atwins akademijos įkūrėjas ir dėstytojas, profesionalas. Jo smulkmeniškumas ir ypatingas domėjimasis technologijomis kirpime, produktų sudėtimis, įrankiais – užaugino #byAtwins guru. Į jį galima kreiptis bene visais profesiniais klausimais ir gauti išsamų atsakymą su žemiškais pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo. Anatolijus klientus ar seminaro dalyvius paperka ne tik savo aukščiausia meistryste, ypatingu dėmesiu smulkmenoms, bet ir asmenine charizma.

Alvita Vespenderytė

Kirpėja stilistė, evo & Nook technologė, išauginta #byAtwins lektorė – tapusi #byAtwins: jauniausia, veržliausia ir įkvepianti komandos narė, kurios kelias į plaukų stilistikos aukštumas ir technologinių žinių gilumas primena lėktuvo pakilimo taką: greitai, veržliai, tiksliai ir galingai. Alvita, savo profesinį gyvenimą dėliojanti pagal formulę 5+95 – kur 5 proc. tenka talentui, o visa kita – daug atkaklaus, bet mėgstamo ir mylimo darbo.

KIRPIMO TECHNIKŲ IR STILISTIKOS DARNA

Ne high fashion, o šiuolaikiškas, Europos ir pasaulio didmiesčių tempą atspindintis seminaras apie vyriškų kirpimų industriją – paremtas rinkoje susiformavusių kirpimų stilių ir technikų apibendrinimu ir pritaikymu individualiai klientui. Nuo tinkamų įrankių pasirinkimo ir kirpimo niuansų pritaikymo iki naudojamų produktų išmanymo ir formavimo.

 

 

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

„Esu buvęs ne vienuose kursuose ir susidūriau, kad neretai būna sunku gautas žinias pritaikyti darbe. O su Atwins suteikta žinių baze galiu kurti ir priimti tikslius sprendimus: žinau, kad atlikęs tam tikrą veiksmą, gausiu būtent tokį ir ne kitokį rezultatą.“

Artūras

„Po šių kursų mano darbuose atsirado švara, pajutau skyrimų svarbą, išmokau lengvai ir greitai nukirpti liniją. Vizualiai matau ir suvokiu formą, fenuodama kuriu plokštumas. Ir rezultatai – pritrenkiami! O svarbiausia: pokyčius pastebi ir vertina mano klientai“.

Justina

„Esu pradedanti meistrė. Tai, kad baigusi Atwins akademiją jau galiu kirpti pirmuosius kirpimus, man yra kažkas nepaprasto. Galiu pasakyti, kad išmokau ne tik kirpti, bet ir kitaip gyventi: be skubėjimo, bet užtikrintai.“

Gerda

REGISTRACIJA

Informacija ir registracija:
Skirmantė 8612 20556