preloder

koloristika [pro] / viskas ką turi žinoti koloristas - vienoje sistemoje

2022.05.27- 05.29 / Kaunas
3 dienos teorija + detali praktika / Kaina: 1 200 Eur
K. Donelaičio g. 62, Kaunas

PROGRAMA

  • Koloristikos teorija ir praktinės užduotys
  • Spalvų savybės ir charakteristikos
  • Individualūs spalviniai tipažai
  • Teorijos susiejimas su darbinėmis dažų paletėmis
  • Spalvinės analizės pagrindai, jos taikymas darbe
  • Spalvų psichologija ir nuotaika
  • Dažymo parinkimas pagal kliento spalvinį tipažą
  • PRAKTIKA: darbas su individualiu klientu (modeliu)
Spalvų savybės ir charakteristikos
Dažymo parinkimas pagal klientą
Praktinis darbas su modeliu

LEKTORIAI

Andrius Mašauskas

Stilistas – vienas labiausiai patyrusių profesionalų, Atwins akademijos įkūrėjas, kirpėjo karjerą pradėjęs nuo begalės konkursų ir technologo darbo. Visuomet reiklus sau ir nuolat ieškantis būdų nesustoti tobulėti. Jo analitinis mąstymas ir tendencijoms jautri uoslė, akyla jų analizė ir puikus pritaikymas saloniniuose darbuose, išugdė įkvepiantį #byAtwins kūrybininką ir profesionalų lektorių, mokantį visas žinias puikia “išversti į kirpėjų kalbą” ir pritaikyti kasdieniuose saloniniuose darbuose. Dėl to Andrių ir Atwins’ų seminarus myli mokiniai ir bendraminčiai.

Anatolijus Pajanok

Kirpėjas, stilistas, technologas, Atwins akademijos įkūrėjas ir dėstytojas, profesionalas. Jo smulkmeniškumas ir ypatingas domėjimasis technologijomis kirpime, produktų sudėtimis, įrankiais – užaugino #byAtwins guru. Į jį galima kreiptis bene visais profesiniais klausimais ir gauti išsamų atsakymą su žemiškais pavyzdžiais iš kasdienio gyvenimo. Anatolijus klientus ar seminaro dalyvius paperka ne tik savo aukščiausia meistryste, ypatingu dėmesiu smulkmenoms, bet ir asmenine charizma.

Alvita Vespenderytė

Kirpėja stilistė, evo & Nook technologė, išauginta #byAtwins lektorė – tapusi #byAtwins: jauniausia, veržliausia ir įkvepianti komandos narė, kurios kelias į plaukų stilistikos aukštumas ir technologinių žinių gilumas primena lėktuvo pakilimo taką: greitai, veržliai, tiksliai ir galingai. Alvita, savo profesinį gyvenimą dėliojanti pagal formulę 5+95 – kur 5 proc. tenka talentui, o visa kita – daug atkaklaus, bet mėgstamo ir mylimo darbo.

Kodėl Pažangioji koloristika?

Nes, tai praktinė sistema apjungianti spalvotyros žinias, jų pritaikymą darbinėje aplinkoje, dažymų technologijas bei stilistinę informaciją, ir įgalina jas pritaikyti individualiam klientui salone.

 

Sistema, gimusi iš kasdienio darbo su klientais: patogi, struktūruota, lengvai pritaikoma. Skirta tiek jau dirbantiems meistrams, tiek pradedantiems.

 

Bazinės žinios ir esminiai teoriniai darbo principai įtvirtinami intensyvioje ir įtraukiančioje praktinėje dalyje. Universalūs dėsniai, tinkami dirbant su bet kurios kompanijos dažymo priemonėmis.

 

Svarbiausias principas: tobulas rezultatas + maksimali pagarba plaukams.

 

 

 

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Seminaras buvo nuostabus! Labiausiai patiko sistemiškai pateikta medžiaga, kurios dar niekur nesu girdėjęs. Negana to, kad po seminaro dvi naktis sapnavau visus tipažus, bet ir puikiai suvokiau pateiktą informaciją. Tikrai rekomanduočiau šį seminarą kolegoms, nes jis suteikia daug žinių. Kaip dažyti kliento plaukus, gali 

suvokti intuityviai, bet gebėti paaisškinti jam ir net sau pačiam, kodėl darai taip, o ne kitaip, – jau aukšto lygio meistro gebėjimas. Be to, nelieka galimybių eksperimentuoti su klientu. Nuostabu, kad seminaras vyko mažoje auditorijoje, o dalyvių buvo tik dešimt, nes kuo mažiau žmonių, tuo jaukiau. Be to, gali laisvai jaustis ir visada sulaukti atsakymo, nes seminaro lektoriai turi galimybę pabendrauti su visais.

Audrius

Seminaras buvo puikus. Ypač patiko praktinė dalis: darėme koliažus, derinome spalvas, išbandėme naujai įgytas teorines žinias. Šio seminaro išskirtinumas – maža grupė, tad buvo labai patogu dirbti ir sulaukti atsakymų į savo klausimus. Manau, kad tikrai eičiau į dar vieną tokio tipo seminarą, nes jis suteikia meistrui daugiau teorinių žinių, kurias paprasta pritaikyti dirbant su klientu salone.

Agnė

Seminaras labai patiko, nes pateikta informacija buvo  kitokia nei kituose seminaruose. Jame buvo orientuojamasi tik į koloristiką ir tai, kaip parinkti tinkamas spalvas klientui, kaip atskirti koks kliento tipas. Jaučiuosi daug sužinojusi ir išmokusi. Labai patiko, kad vyko praktinės užduotys terorijai užtvirtinti ir gyvas darbas modeliais, nes visas teorines žinias galėjome patikrinti ir užtvirtinti praktikoje.

Loreta

REGISTRACIJA

Informacija ir registracija:
Skirmantė 8612 20556

Informacija ir registracija:
Ignas 8600 55466